СТРІТ ЛІГА, НЕРВИ, ГРОШІ І ПЕРЕМОГА

07.06.2018

Старт #Drift сезону від Street League 2018. 3 червня на автодромі «Чайка» відбувся перший етап змагань з дрифту серії Street League – Drift 2018. Street League – в нашому розумінні це «нижній дрифт». Змагання проходять без супер-потужних автомобілів і захмарних бюджетов. Це дозволяє перепрофілювати глядачів в пілотів, які жадають «їздити в вугіллі» але яким бракує фінансів або умінь для про дріфта. Для постійних учасників це відносно дешевий, фановий спосіб протоптати собі доріжку в професійний дрифт. Детальніше про кваліфікацію, пілотів, автомобі і техніку – розповідають Валерій Шевельов і Семен Бондаренко. Семен приєднався в цьому сезоні до #chaykaschoolteam , що вже є додатковою перемогу. Спойлер: перший етап виграв представник Школи автодрому “Чайка”. Не пропустіть наступний захід, анонс якого буде в наступній серії.

ChaykaSchoolInsider#07

Ваш кошик