СЕРТИФІКАТИ

Подарункові сертифікати

Ми можемо оформити будь-яку навчальну програму або разове заняття у вигляді подарункового сертифікату! Хочете подарувати щось одночасно корисне, приємне і те, що запам’ятається? Подарунковий сертифікат на заняття контраварійного (екстремального) водіння – це яскраві емоції і цінні знання в подарунок!

УМОВИ

Подарункові сертифікати водіння

1. Запис за сертифікатом на заняття проводиться за номером 050 044 44 17

2. Один Подарунковий Сертифікат застосовується одноразово тільки для одного користувача.

3. Термін дії Сертифікату – 1 рік з дати оплати.

4. Подарунковий Сертифікат заборонено передавати 3-м особам.

5. Нікому не озвучуйте свій унікальний код, при необхідності менеджер звірить його з Вами самостійно.

6. Після оформлення замовлення на Вашу пошту прийде повідомлення з усіма деталями.

7. Сертифікат відправляється автоматично в обраний день о 09:00.

ЗАМОВЛЕННЯ

Як замовити?

1. Оберіть Сертифікат, який хочете подарувати.

2. На сторінці Сертифікату заповніть Дату доставки, Ім’я одержувача, Email одержувача, Ваше ім’я (його буде видно одержувачу), Вітальне повідомлення, якщо хочете отримати повідомлення коли Ваш Сертифікат буде доставлений, позначте галочкою «Повідомити мене про відправку».

3. Після заповнення всіх даних, Додайте до Кошику Сертифікат.

4. Перейдіть до Оформлення замовлення, натиснувши на значок кошика в правому нижньому куті екрана, і заповніть Ваші контактні дані.

5. Після оплати, на пошту отримувача буде відправлений Подарунковий Сертифікат з усіма деталями.

Курси екстремального водіння в подарунок

Підшукуєте небанальний, але в той же час корисний подарунок для друга-водія? Безумовно, всілякі ароматизатори для авто, чохли на сидіння або набір інструментів виглядають дуже тривіально. Та й навряд чи це той презент, який людина з приємними емоціями згадуватиме роками. Бажаєте зробити сюрприз, який викличе непідробне захоплення у кожного автолюбителя та плюс до всього, буде дуже корисним? Тоді пропонуємо вам подарувати сертифікат на екстремальне керування автошколою Chayka (Київ).

Такий подарунок – це не просто море позитивних емоцій. Це ще й унікальний шанс вивчити нові прийоми водіння та відточити навички керування транспортним засобом під керівництвом найкращих інструкторів – справжніх автоспортсменів із безліччю нагород та перемог у міжнародних змаганнях. Що важливо, після проходження таких курсів людина зможе впевненіше керувати автомобілем у найскладніших ситуаціях. А це підвищить як його особисту безпеку, так і оточуючих пасажирів.

Замовляючи курси екстремального водіння у школі автодрому Чайка, ви робите без перебільшення безцінний подарунок водію. Адже після використання сертифіката він точно буде знати, що робити при заносі, знесення та інших аварійних ситуаціях. та люблять гострі відчуття. Адже екстремальна їзда – це найкращий спосіб отримати величезний заряд адреналіну та гарного настрою. А ще, це можливість хоч на деякий час викинути з голови думки про роботу, побутові проблеми та вічні дедлайни. Хіба це не найкраще, що ви можете подарувати близькій людині?

Екстрім-водіння в Chayka: кому можна подарувати такий сертифікат?

Подарункові сертифікати на курси контраварійного водіння в школі Чайка підійдуть людям будь-якого віку та статі, незалежно від водійського стажу. Адже із кожним клієнтом школи інструктори займаються індивідуально. Насамперед ми оцінюємо рівень знань, навичок учня і лише після цього підбираємо програму, яку підопічний зможе освоїти. До того ж, ми розробили кілька варіантів подарункових сертифікатів – щоб клієнти могли вибрати оптимальний, виходячи з досвіду водія та свого бюджету. У нас є як недорогі сертифікати на одноразові заняття різної інтенсивності, так і дорожчі програми, що складаються з десяти 2-годинних уроків. У каталозі ви обовязково знайдете підходящий варіант сертифікату і для юного водія, і для коханої жінки, і для друга, який давно мріє взяти участь в автоперегонах або освоїти дрифт-керування.

із найчастіших питань, які зазвичай ставлять люди, які вирішили купити в подарунок сертифікат екстремального водіння – наскільки безпечні заняття в нашій школі та чи здатні ми забезпечити умови, щоб їзда виглядала по-справжньому екстремально. Відповідь на обидва – однозначно, так. Адже школа автодрому Чайка – це: заняття на території єдиного в Україні автомобільного спорткомплексу, де є всі умови, необхідні для відточування екстрім. -їзди;

• установа, сертифікована Автомобільною федерацією України, тому наші випускники можуть брати участь у професійних автозмаганнях;
  • кваліфіковані інструктори – власники кубків та призери багатьох змагань, які забезпечать безпеку учням під час заняття;
  • великий автопарк, в якому є авто різних марок та модифікацій, що дозволяє підібрати оптимальну машину під стиль їзди та досвід учня.
  • Ми використовуємо тільки перевірені професійним автоспортом та особистим досвідом програми. А досвід у нас чималий – школа працює з 2015 року, і за цей час ми здобули репутацію найкращих із найкращих у своєму сегменті.

Ось тому сертифікат на екстремальне водіння у нас – це небанально, захоплююче, корисно та безпечно.

Купити сертифікат екстремального водіння у подарунок

Незважаючи на те, що локація школи – Київ, серед наших учнів є чимало мешканців інших міст і навіть інших країн. Термін дії сертифікатів – 1 рік. А за такий період навіть іногородні зможуть викроїти час, щоб відвідати столицю та автодром Чайка, найкращій школі Києва.

Ваш кошик