BASIC

Basic

Програма Basic розрахована на водіїв-початківців, які зовсім не мають досвіду і розуміння в управлінні автомобілем. Ми працюємо на результат: підбираємо правильний підхід до кожного учня, гнучко формуємо заняття в залежності від потреб та успіхів, а також чесно гарантуємо, що навчити водити автомобіль правильно ми можемо абсолютно кожного!

Курси, які входять в програму Basic:

Водій-
початківець

Юний водій
(від 10 до 18 років)

Габаритна
підготовка

Керування
для жінок

Керування
в місті

Водій-початківець

Кількість

На механіці – 6 занять На автоматі – 5 занять

Вартість

На Вашому авто – 12000 грн На авто школи – 16000 грн

Тривалість

2 години – одне заняття

Оплата будь-якого курса можлива частинами

Новачкові пропонується освоїти величезну базу знань, починаючи з правил руху і закінчуючи стратегією поведінки на дорозі, в тому числі в несприятливих, стресових умовах.

Саме тому водіння для початківців повинен викладати по-справжньому грамотний фахівець з великим досвідом, високою кваліфікацією, і розумінням психології найрізноманітніших типів учнів.

Записавшись до нас на курси водіїв, ви навчитеся ефективно керувати, готувати водійське місце, перемикати швидкості, маневрувати, правильно паркуватися (навіть в складних умовах), безпечно водити, йти на обгін, ефективно гальмувати, будувати траєкторію руху, враховувати дії інших учасників дорожнього руху.

Програма для початківців передбачає водіння на повністю безпечних ділянках, водіння в реальних міських умовах і можливість навчання як на механічній коробці передач, так і на “автоматі”.

Юний водій

Кількість

На механіці – 6 занять На автоматі – 5 занять

Вартість

На Вашому авто – 13000 грн На авто школи – 17000 грн

Тривалість

2 години – одне заняття

Оплата будь-якого курса можлива частинами

Багатьом дітям процес водіння автомобілем здається вкрай цікавим і вони прагнуть навчитися самостійно водити татову машину якомога раніше. Деякі батьки самі беруться за навчання своїх дітей, але ми дуже раді, коли ви звертаєтеся до нас, адже ми спеціально пропрацювали навчальну програму, розраховану на дітей віком з 10 до 18-ти років.

Навчання проведуть кращі інструктори-викладачі, що мають великий досвід роботи саме з дітьми в різних дисциплінах: простому навчанні безпечного водіння, спортивному картингу і навіть автоспорті.

Програма занять адаптується індивідуально під вашу дитину. Тому після проходження програм рівня Basic при бажанні ваша дитина може продовжити навчання за будь-якими наступними програмами навчання: контр-аварійного, екстремального, спортивного водіння або дрифт-підготовкою.

Габаритна підготовка

Кількість

3 заняття

Вартість

На Вашому авто – 7000 грн На авто школи – 10000 грн

Тривалість

2 години – одне заняття

Оплата будь-якого курса можлива частинами

Програма дозволяє за 3 дні занять вирішити всі основні проблеми руху автомобіля в обмеженому просторі, вміння «відчувати габарити» нового автомобіля, руху заднім ходом і навчитися спритній парковці.

Паралельна парковка заднім ходом в переповненому дворі, поки черга інших автомобілів нервово очікує звільнення проїзду; спроби протиснутися в пробці між машинами, не зачепивши нікого поруч (хоча насправді в обох випадках між автомобілями може поміститися мотоцикл з коляскою) – все це стає причиною стресу у багатьох водіїв. Позбутися його можна, пройшовши такий короткий, але ефективний курс габаритної підготовки.

У програму занять входить: ефективне рулювання, розвиток відчуття автомобіля (рух в обмеженому просторі переднім і заднім ходом, побудова оптимальної траєкторії руху, всі види парковок).

Керування для жінок

Кількість

На механіці – 6 занять На автоматі – 5 занять

Вартість

На Вашому авто – 12000 грн На авто школи – 16000 грн

Тривалість

2 години – одне заняття

Оплата будь-якого курса можлива частинами

Дуже часто, побачивши оголошення «уроки водіння для жінок», чоловіки скептично хмикають, а жінки образливо підтискають губи. Стереотипи далеко не завжди підтверджуються досвідом, але можуть бути неймовірно живучими. На нашій практиці ми переконалися в тому, що жінка – водій не гірше, ніж чоловік.

Тому насправді «Водіння для жінок» – це не специфічна програма навчання, а наше бажання відзначити окремо, що ми не підтримуємо стереотипи і з задоволенням навчаємо дівчат водити автомобіль так, щоб вони відчували себе за кермом упевнено і комфортно, а в підсумку їздили виключно безпечно і грамотно. Курс водіння для жінок не відрізняється за ціною, тривалістю або підходом до навчання від інших програм, наші викладачі застосовують індивідуальний підхід до кожного студента незалежно від статі.

Керування в місті

Подробиці про курс Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам або залишити заявку!
Керування в місті – це не тільки додаткова частина навчання в водінні, а й окремий напрямок. У цей курс входить цілий набір навчальних вправ, що застосовуються в найрізноманітніших умовах і ситуаціях. Практика водіння в міських умовах дозволяє відпрацювати інтуїтивну, рефлекторну систему розуміння дорожнього руху та вміння дуже швидко реагувати на будь-які ситуації. Момент усвідомлення ситуації, її оцінки та прийняття відповідного рішення зазвичай займає багато часу, додаткові уроки водіння в місті дозволяють прибрати зайві ланки, а значить – значно прискорити процес прийняття рішення. Наші уроки практичного водіння побудовані на ефективній системі, а інструктори завжди дуже уважно підходять до методики навчання кожного студента, адже ми розуміємо як важливо людині, яка не має достатньо досвіду і впевненості в водінні, відчувати себе комфортно і безпечно. Навчання водінню в місті здійснюється тільки при наявності водійського посвідчення та після проходження програми навчання на майданчику; водіння в місті проходить без додаткових педалей, тому що ми довіряємо своїм студентам!

Хочете отримувати новини про наші події?

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Ваш кошик