КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

КОРПОРАТИВНІ
ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВОДІЇВ

Проводимо тренінги захисного водіння для:
– водіїв
– особистих водіїв VIP персон
– охоронців
– співробітників компанії, яким надано службовий транспорт

Проходження тренінгу дозволить сформувати у водіїв навички аналізу і прогнозування дорожньої ситуації, оволодіння ними прийомами безпечного подолання перешкод на дорозі, оволодіння технікою ефективного гальмування та інше, що дозволяє максимально знизити ймовірність потрапляння в ДТП (травмування людей, пошкодження автомобілів як наслідок) або його наслідки.

Пропонуємо наступні програми:

Тестування водіїв;

Контраварійне (захисне) водіння (різних рівнів підготовки);

Теоретичний тренінг по еко-водінню;

Водіння з коментарями;

Зимове водіння;

Програма підготовки особистих водіїв;

Програма підготовки охоронців-водіїв;

Програма тренінгу по вашому індивідуальному запитому;

Проведення івентів за участю наших спортивних автомобілів.

Місце проведення тренінгу

Спорткомплекс Чайка, м. Київ
Ваша локація в мiстi Київ
Інші міста України

Тривалість

Тренінг може бути одноденним або складатися з декількох занять (курс).

Наші переваги

• наші інструктори мають великий досвід в проведенні теоретичних і практичних тренінгів для корпоративних клієнтів;
  • проводимо навчання на єдиному автомобільному спорткомплексі в Україні: Спорткомплекс «Чайка»;
  • сертифіковані Автомобільною Федерацією України;
  • засновники, керівництво і інструктори школи – в автоспорті більше 10 років, чемпіони України з шосейно-кільцевих перегонів, професійні діючі гонщики;
  • навчання проходить виключно на комфортних сучасних авто з можливістю вибору типу приводу і трансмісії;
  • особливістю програми від Школи автодрому «Чайка» є те, що під час її проходження саме в нашій школі водії працюють з автомобілем на швидкості понад 80 км / год, що максимально наближає їх до реальних умов.

Корпоративні тренінги для водіїв

Хочете отримувати новини про наші події?

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Корпоративні курси керування

На запитання, “Хто найважливіша людина у компанії? ”, респонденти найчастіше відповідають – шеф, власник, топ-менеджер. Але за фактом виявляється, що всі ці великі і, безумовно, важливі персони залежать від своїх і корпоративних водіїв. Та й загалом успішність, добробут будь-якої компанії, діяльність якої повязана з корпоративними чи приватними перевезеннями/поїздками, безпосередньо залежить від майстерності, досвіду, рівня відповідальності людини, яка перебуває за кермом. Відповідно, стає очевидним, що курси на підвищення майстерності водія — обєктивна і виправдана необхідність для будь-якого бізнесу.

В Україні сьогодні практично кожна друга автошкола з більш-менш достатнім досвідом і укомплектованим штатом поспішає запропонувати своїм клієнтам подібну послугу. Професійний курс для штатних водіїв має дуже мало спільного з класичним підходом до навчання звичайних студентів. Це спеціальна програма, розроблена для людей, загальний досвід постійного керування яких становить не менше 3 років. Крім цього, практичні заняття повинні проводитися на середніх швидкостях (не менше 80 км/год), максимально наближаючи тренувальні умови до реальної обстановки на дорозі. Корпоративні тренінги для співробітників компанії від ChaykaSchool - гарантований результат

Школа автодрому “ЧайкаСкул” була заснована у 2015 році практикуючими спортсменами, імена яких добре відомі не лише в Україні, а й у світі, оскільки за свою карєру вони встигли здобути безліч престижних нагород автомобільний спорт. Курс підвищення кваліфікації та майстерності водіння проводять як самі фундатори, так і виховані ними професійні інструктори з великим практичним досвідом. Наша автошкола має сертифікат Автомобільної Федерації України (ФАУ), що красномовно свідчить про професіоналізм співробітників, унікальність та дієвість програм навчання.

Наші інструктори проводять курси підвищення кваліфікації для водіїв у місті Київ та виїзні тимбілдинги у інших містах країни (Львів, Одеса, Дніпро, Харків). Також ми завжди готові прийняти бажаючих пройти тренінг захисного водіння на території єдиного в Україні автомобільного спорткомплексу, де базується школа. Корпоративний курс для водіїв включає:

• стартове тестування співробітників;
  • практичні заняття з контраварійного, еко-водіння;
  • особисті коментарі інструкторів;
  • підготовка особистих водіїв та охоронців.

Навчання безпечному водінню може бути складено за індивідуальним запитом, щоб максимально адаптувати програму під вимоги, досвід учасників.

Корпоративний тренінг захисного, екстремального водіння — виправдане капіталовкладення

є ремонт транспортного засобу після аварії. Окрім безпосередніх вкладень у ремонт повністю порушується ритм роботи підприємства, якщо одна з важливих складових одиниць випадає. Як наслідок — зірвані терміни постачання, зіпсовані відносини з партнерами та контрагентами. Саме тому навчання зимовому, екстремальному, контраварійному водінню, екстреному безпечному гальмування дуже важливе для збереження фінансового добробуту та репутації.

Курси водіння для охоронців — це окрема історія, яка навіть не потребує додаткових пояснень, адже в результаті від професіоналізму, досвіду водія, його вміння аналізувати, оцінювати, передбачати розвиток ситуації на дорозі безпосередньо залежить життя наймача, його сімї, колег, партнерів. Кваліфіковані інструктори ChaykaSchool завжди готові провести івент для співробітників компанії за участю нашого власного автопарку (понад 15 авто з різним типом приводу та трансмісією). Замовити послугу та дізнатись вартість можна на сайті chayka-school.com.ua.

Ваш кошик